Artykuły powiązane

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Skalny" w Polańczyku

Lokalizacja: 

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Skalny" położony jest w malowniczej miejscowości Polańczyk w samym sercu Bieszczad. A jego lokalizacja jest dość atrakcyjna ze względu na dogodny dojazd oraz bliskość jeziora Solińskiego. Do dyspozycji gości jest duży bezpłatny parking.

{ocena-lokalizacja} 

 

Pokoje:

Ośrodek oferuje pokoje jedno, dwu lub trzyosobowe z widokiem na jezioro solińskie lub na ogród. Są to pokoje standardowe, pokoje premium oraz apartamenty. Pokoje standardowe są z małymi łazienkami z prysznicem i nie wyróżniają się niczym szczególnym. Apartamenty natomiast są duże, przestronne z balkonem, wanną lub prysznicem i cudnym widokiem za oknem. Do dyspozycji gości jest również darmowy internet Wifi. 

{ocena-pokoje}

 

Obsługa:

Jeśli chodzi o obsługę to mamy do czynienia z dwoma skrajnościami. Na recepcji pracują osoby miłe, pomocne choć nie zawsze uśmiechnięte, ale widać że się starają. W restauracji natomiast brakuje nam organizacji oraz uśmiechu i chęci do pracy. Dodatkowo jeśli natrafimy na pobyt grupy wycieczkowej w sali restauracyjnej to musimy uzbroić się w cierpliwość na obsłużenie klienta indywidualnego.

{ocena-obsluga}

 

Czystość:

Ogólnie cały ośrodek utrzymany jest w czystości, jedynie do czego mamy delikatną uwagę to sala restauracyjna. Podczas naszego kilkudniowego pobytu, zawsze staraliśmy się podczas posiłków siadać przy jednym i tym samym stoliku i zauważyliśmy iż obsługa zbyt rzadko wymienia obrusy choć czasem już się same tego domagają. 

{ocena-czystosc}

 

Wyżywienie:

Śniadania serwowane są w formie standardowego bufetu szwedzkiego. Natomiast pozostałe posiłki serwowane są z karty. Na śniadanie najlepiej zejść od razu na otwarcie restauracji, gdyż mamy pewność, że będziemy mieć "wszystko", w późniejszych godzinach bywa różnie. Dania z karty są smaczne choć brak w nich powtarzalności. 

{ocena-wyzywienie}

 

Atrakcje:

Ośrodek ten jest idealny dla osób chcących aktywnie spędzić czas w Polańczyku. O każdej porze roku każdy może tu znaleźć coś dla siebie np. wypożyczalnia rowerów, nart, rakiet śnieżnych, nordic walking, rejsy jachtem, segwaye, pojazdy UTV, ścianka wspinaczkowa, aquazorbing. A każdą atrakcję nadzoruje kapitalny instruktor Łukasz Wojtas, którego mieliśmy okazję poznać podczas korzystania z niektórych atrakcji. Przetestowaliśmy część atrakcji, które Wam polecamy i przedstawiamy w filmie poniżej. 

{ocena-atrakcje}

 

Spa&Wellness:

Do dyspozycji gości jest niedawno otwarty basen rekreacyjny z atrakcjami z ozonowaną wodą, brodzik dla dzieci, jacuzzi, sauna sucha opalana drewnem, sauna infra red, sauna z panelem solnym, łaźnia parowa oraz strefa schładzania czyli studnia ze źródlaną wodą.

Ośrodek będzie również oferował zabiegi spa, jednak podczas naszego pobytu nie mieliśmy okazji z nich jeszcze skorzystać gdyż gabinety były jeszcze zamknięte.

{ocena-spa}

 

Co byśmy ulepszyli/zmienili:

  • poprawilibyśmy organizację obsługi w restauracji oraz podejście do gościa, gdyż zwykły uśmiech nic nie kosztuje a potrafi zdziałać "cuda"
  • przyłożylibyśmy większą wagę do powtarzalności dań,

 

Po dłuższym namyśle przyznajemy OSW "Skalny" 4 gwiazdki z kredytem zaufania i mamy nadzieję, że podczas naszej kolejnej wizyty w tym obiekcie niedociągnięcia, które opisaliśmy zostaną usunięte. 

Ogólnie Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Skalny" polecamy głównie ze względu na wspaniałe atrakcje i dogodną lokalizację.

{ocena-ogolnie}

{video}

{podsumowanie}

 

Data publikacji recenzji: 22.10.2014

 

Nie ponosimy odpowiedzialności za osoby komentujące, ani za ich treść.

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Natura Park" w Stężnicy

Lokalizacja:

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Natura Park" w Stężnicy położony jest pomiędzy małą i dużą pętlą bieszczadzką. W odległości kilku kilometrów znajduje się 5 rezerwatów przyrody, w tym najpiękniejszy rezerwat w Bieszczadach - "Sine Wiry". Jezioro Solińskie natomiast oddalone jest w odległości kilkunstu minut jazdy samochodem. 

Naszym zdaniem lokalizacja zasługuje na

 

Pokoje:

Kompleks "Natura Park" oferuje dla swoich gości 21 całorocznych domków wypoczynkowych, które podzielone są na 3 wioski: Wstężniczka, Zamoście oraz Ostoja, a także Gościniec z 23 pokojami dwu i trzyosobowymi oraz typu studio z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV SAT. My osobiście polecamy nowe domki w wiosce Ostoja. 

Naszym zdaniem pokoje zasługują na

 

Obsługa:

Podczas naszego kilkudniowego pobytu byliśmy mile zaskoczeni całą obsługą począwszy od restauracji a skończywszy na obsłudze atrakcji. Ten kto choć raz odwiedził Bieszczady wie doskonale, że umówienie się na konkretną godzinę i zaplanowanie czegoś z zegarkiem w ręku jest niemożliwe, ale nie w "Natura Park". Pamiętajmy, że jest to bardzo duży obszar (400 ha) i może nie zawsze będzie Pani siedziała na recepcji toteż proponujemy wpisać sobie numery telefonów i po problemie. 

Naszym zdaniem obsługa zasługuje na

 

Czystość:

Cały kompleks utrzymany jest w czystości i tak trzymać :-)

Naszym zdaniem czystość zasługuje na

 

Wyżywienie:

Do dyspozycji gości jest szerokie menu począwszy od śniadań a skończywszy na kolacji. Dania są smaczne i możemy być pewni że wyjedziemy najedzeni i zadowoleni. A na zakończenie pobytu polecamy ognisko w jednej z wiat na terenie kompleksu.

Naszym zdanie wyżywienie zasługuje na

 

Atrakcje:

Jeśli chodzi o atrakcje to póki co jest to numer jeden w Bieszczadach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie tego możemy być pewni. Dla osób szukających wrażeń do dyspozycji są np. quady, samochody terenowe, paintball i wiele, wiele innych. Również miłośnicy koni znajdą tutaj swoje ukochane zwierzęta, a osoby lubiące sporty wodne mają do dyspozycji różnego rodzaju atrakcje nad Soliną np. przejażdżka szybką łodzią RIB.

Naszym zdaniem atrakcje zasługują na

 

Spa&Wellness:

Do dyspozycji gości są 3 sauny suche opalane drzewem, 2 jacuzzi również opalane drzewem, a w budowie jest basen. To wszystko znajduje się na powietrzu z cudnym widokiem na Bieszczady.

Naszym zdaniem Spa&Wellness zasługuje na

 

Co byśmy ulepszyli/zmienili:

  • ulepszyli byśmy oznakowanie dojazdu do nowej wioski np. wprowadzilibyśmy mapki

 

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Natura Park" jak najbardziej zasługuje na uwagę. Oczywiście nie spodziewajcie się tutaj luksusów z pięciogwiazdkowego hotelu bo w końcu są to Bieszczady, gdzie liczą się głównie atrakcje i cudne widoki wraz z niezliczonymi szlakami górskimi. Jeżeli chcecie spędzić aktywnie parę dni to polecamy "Natura Park"

Ogólnie (Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Natura Park" w Stężnicy) oceniamy na

Video recenzja

Podsumowanie:

Lokalizacja
Pokoje
Obsługa
Czystość
Wyżywienie
Atrakcje
Spa&Wellness

Ocena ogólna

 

Data publikacji recenzji: 20.11.2014

 

Nie ponosimy odpowiedzialności za osoby komentujące, ani za ich treść.

 

 

Hotele warte uwagi

Dane kontaktowe

Hotelowe Recenzje
email: